• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Pól uprawianie i cywilizacji podbijanie

Stardew Valley to kultowa gra komputerowa pozwalająca spełnić marzenie o prowadzeniu beztroskiego życia na własnym gospodarstwie, w przyjaznym sąsiedztwie. Powoli remontując dom, poszerzając pola i sadząc nowe rośliny gracze zdobywają w niej stabilne dochody i szacunek sąsiadów. Autorzy gry postanowili spróbować swoich sił w świecie planszówek i przygotowali Stardew Valley: the Board Game. Podobnie jak w pierwowzorze rozbudowujemy w niej swoje domostwo wraz z polami uprawnymi oraz staramy się zdobyć uznanie okolicznych mieszkańców. Tym razem jednak to zadanie będziemy dzielić z pozostałymi graczami. Gra jest kooperacyjna i pozwala na wspólną zabawę do czterech osób. Duża liczba mechanik i możliwych do spotkania wydarzeń i postaci zapewnia sporą regrywalność. Dostawa z tą przeuroczą grą powinna dotrzeć do nas już w pierwszym kwartale 2022 roku, a swoje egzemplarze możecie już zamawiać w przedsprzedaży.

Splotter Spellen to oryginalny wydawca ciepło przyjętego w naszym kraju Food Chain Magnate. Świeżo spolonizowana gra ekonomiczna daje graczom możliwość prowadzenia swojej własnej sieci restauracji fast food. Cechą wyróżniająca FCM jest wrażenie symulacji prawdziwej firmy, w której mamy strukturę zatrudnienia, marketing oraz planowanie ekspansji. Ponadto, wszystko to zostało podane w minimalistycznej, ale bardzo czytelnej oprawie graficznej oraz ze świetnym, subtelnym poczuciem humoru. Z powodu tego wyjątkowo ambitnego podejścia Splotter Spellen, postanowiliśmy uruchomić bardzo wczesną przedsprzedaż ich nowej gry. Horseless Carriage to rozbudowana gra ekonomiczna opowiadająca o prapoczątkach branży motoryzacyjnej. Gracze w swoich fabrykach będą tworzyć pierwsze pojazdy silnikowe, projektując je w oparciu o bardzo proste technologie i zmienne zainteresowania klientów. Na podstawie kolejnych prototypów będą opracowywać najbardziej opłacalny w produkcji pojazd. Gra powinna zostać dostarczona w trzecim kwartale 2022.

To chyba ostatnie dni w tym roku kiedy w naszym sklepie dostępne jest Clash of Cultures: Edycja Monumentalna, zostało nam już dosłownie parę egzemplarzy. Imponujące nowe wydanie wysoko cenionej gry cywilizacyjnej zawiera nie tylko odświeżoną graficznie grę podstawową, ale również długo niedostępny dodatek Clash of Cultures: Civilization. 350 figurek jednostek wojskowych, budynków i cudów świata daje graczom możliwość zbudowania potęgi która przetrwa próbę czasu (ok. 5 godzin rozgrywki). Spośród planszowych “cywilizacji” ta chyba najlepiej oddaje połączenie rozbudowy i rozwoju swojego kraju z trzymającą w napięciu walką taktyczną.

Wszystkich fanów rodzinnego grania powinien zainteresować nowy tytuł Lucky Duck Games. Kroniki Przygody: Wyprawa po księżycowe kamienie to kooperacyjna gra przygodowa, oparta na podobnej mechanice co znane i lubiane Kroniki Zbrodni. Tym razem jednak przeniesiecie się do fantastycznych baśniowych krain, aby wyruszyć na wyprawę w poszukiwaniu magicznych kamieni. Niezbędnym elementem rozgrywki jest bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne, ponieważ każdy komponent gry posiada unikalny kod QR, którego zeskanowanie pozwala na interakcję z daną postacią, czy przeniesienie się do nowej lokacji. Przepiękne wykonanie, ciekawe mechaniki i wykorzystanie aplikacji mobilnej, z pewnością przyciągną do tego tytułu najmłodszych graczy, którzy wraz z rodzicami przeżyją ciekawe przygody w krainach Królestwa Lata i Imperium Zimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl