• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Urocze smoki, słodkie lamy i kości

W naszym sklepie rozpoczęła się przedsprzedaż nowej gry w edycji Kickstarter. Flamecraft to przeurocza gra, w której jako Strażnicy Ognia będziecie musieli umieszczać małe smoki w odpowiednich domostwach, zgodnie z ich specjalizacjami. Prosta mechanika oparta na zarządzaniu swoimi robotnikami idealnie tutaj współgra z pogodną tematyką i przepiękną szatą graficzną. Tytuł dostępny jest u nas w dwóch edycjach. Wersja Deluxe będzie zawierać małe figurki smoczych pomocników, specjalne znaczniki zasobów oraz świetnie przemyślany organizer. Ulepszenia te są dostępne również jako osobne produkty. Gra dostępna jest u nas w przedsprzedaży w polskiej wersji językowej.

Już za momencik w naszym sklepie powinien pojawić się przepiękny Lamaland w polskiej wersji językowej. Ta nowa gra stworzona przez autora bestsellerowego Parku Niedźwiedzi, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gier układanek, która idealnie sprawdzi się w gronie rodzinnym. Jako farmerzy będziecie rozbudowywać plantacje zbóż i warzyw w celu powiększania swojej hodowli lam. Największym utrudnieniem będzie górzysty teren, wymagający sporej pomysłowości w rozplanowaniu pól. Do egzemplarzy z pierwszego nakładu dostępnego w naszym sklepie dodawane będą specjalne naklejki upiększające przeurocze lamy. Nie możemy się doczekać!

Zew Cthulhu RPG: Podręcznik Badaczki to nowe wydanie książki rozszerzające zasady tworzenia postaci. Dla graczek i graczy przygotowano opisy ponad 100 zawodów i umiejętności, długą listę organizacji, które mogą pojawić się w kampanii oraz nowe pomysły na ekwipunek i uzbrojenie. Podręcznik będzie nieocenioną pomocą dla każdej dociekliwej naukowyczni czy detektyw chcącej mierzyć się z przeraźliwymi tajemnicami świata Cthulhu. Czasami jednak, by pokonać przedwieczne zło, trzeba użyć jego własnej broni. W sukurs przychodzi wtedy Wielki Grymuar Magii Mitów Cthulhu. Znajduje się w nim 550 potężnych zaklęć i rytuałów. Niestety skorzystanie z ich potęgi może przynieść nieoczekiwane i niebezpieczne konsekwencje. Zarówno Grymuar, jak i Podręcznik Badaczki są już dostępne w naszym sklepie. 

Dobry zestaw kości to totalny must have każdego gracza, nie tylko fana RPGów. W ostatnim czasie, w naszym sklepie, pojawiły się nowe wzory kości od Rebela. Komplety Gęsty rdzeń powinny ucieszyć wszystkich fanów bardziej klasycznych, choć nie pozbawionych szczypty szaleństwa, rozwiązań. W zestawach znajdziecie po siedem kości w stonowanych kolorach, wzbogaconych o mieniący się brokat, który przepięknie chwyta światło. Nowością na naszych półkach są także oryginalne Nadziewane komplety, wśród których znajdziecie kości z zatopionymi w ich wnętrzu muszelkami, płatkami śniegu czy kawałkami słodkich owoców. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl