• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Populacja Everdell zwiększa się!

W naszym sklepie ruszyła już przedsprzedaż nowych dodatków i edycji kolekcjonerskiej Everdell w języku polskim. Everdell to przepięknie wydany tytuł, który oprócz urokliwych grafik cieszy oko również cudownie wyglądającymi znacznikami i planszą. Jeśli jeszcze skusicie się na jakieś dodatki, to gra rozrośnie się do naprawdę sporych rozmiarów, co może rodzić drobne problemy z utrzymaniem porządku w pudełku czy na stole. Na szczęście, możecie już zamawiać w przedsprzedaży Deluxe Resource Vessels, które sprawi, że jagody bezpiecznie wylądują w koszu, perły w muszli, kawałki żywicy w ściętym pniaku, a drewno w barce, spływającej w dół rzeki. Ponadto, rozszerzenie to zawiera też specjalne liście, które umożliwią utrzymywanie kart wydarzeń w pionie, dzięki czemu będą one lepiej widoczne podczas rozgrywki. Natomiast w Big Ol’ Box of Storage bez problemu zmieścicie grę podstawową oraz wszystkie dodatki, a także znajdziecie w nim instrukcję, indeks kart oraz notes punktacji, drewniane żetony oraz metalowe monety, a także ponad 300 naklejek na meeple.
Newleaf jest rozszerzeniem, które wprowadzi do rozgrywki stację kolejową, dzięki której naszą krainę będą mogli odwiedzać wybredni goście z innych terytoriów. Czy uda się wam sprostać ich oczekiwaniom? W dodatku znajdziecie również nowe cele, stworzenia i budowle, a do gry dołączą nowi robotnicy - nietoperze, koty, ślimaki oraz pszczoły - wraz z odpowiadającymi im żabimi ambasadorami i króliczymi podróżnikami. Mistwood natomiast wprowadzi do rozgrywki pajęczą przeciwniczkę Nightweave, która będzie dążyć do przejęcia bajkowej krainy Everdell. Oprócz tego w zestawie znajdziecie dziesięć zupełnie nowych legendarnych kart, pięć kart bohatera - Corrina Evertaila, a także specjalne wersje farm. W tym dodatku również spodziewajcie się nowych robotników - gronostajów, świni, motyli oraz pająków.
Jeśli wciąż wam mało i nie lubicie się rozdrabniać, możecie od razu zainwestować w Everdell - Complete Collection, który będzie zawierał wszystkie elementy z wersji podstawowej, a także dodatków: Więcej! Więcej!, Legendy, Krostawiec, Perłowy potok, Święto Lata, Zimowy szczyt, Mistwood oraz Newleaf. Ponadto edycja kolekcjonerska będzie zawierać praktyczny insert, który pozwoli uporządkować wszystkie elementy, drewnianą wersję Wiecznego Drzewa, instrukcję, indeks kart oraz notes punktacji, a także 300 naklejek na meeple z pięknymi grafikami zwierzaków.

Wydawnictwo Portal dalej rozwija swój system kooperacyjnych gier przygodowych opartych na rozbudowanych fabularnie, pełnych zagadek scenariuszach. Po kryminalnym Detektywie oraz szpiegowskim Wiedeńskim Łączniku Ignacy razem z ekipą biorą się za dużą i znaną markę. Diuna: Sekrety Rodu zabiorą graczy na pustynną planetę Arrakis gdzie, równolegle do wydarzeń znanych z książki Franka Herberta, wezmą udział w partyzanckich działaniach przeciwko Harkonnenom. Gra będzie składać się z prologu i trzech rozdziałów opisujących jedną, spójną historię. Każdy rozdział będziecie rozgrywać poprzez rozpatrywanie serii spotkań, starając się wypełnić wskazane cele. Możliwość odbywania spotkań będzie ograniczona czasem, dlatego nie będziecie w stanie doświadczyć każdego z nich, a wiele informacji będziecie musieli wydedukować sami. Pod koniec każdego rozdziału będziecie musieli złożyć raport, którego kształt będzie miał wpływ na ogólny kierunek, w którym będzie zmierzała wasza historia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl