• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Dungeons and Dragons 5E (edycja polska) Dungeons & Dragons RPG: Ekran Mistrza Podziemi - Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa
Dungeons and Dragons 5E (edycja polska)

Dungeons & Dragons RPG: Ekran Mistrza Podziemi - Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa

Cena: 51,00 zł 51.00
dostępna
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 5902650615915
Informacje
Wydanie polskie
Opis produktu

Witajcie we Wrotach Baldura, mieście pełnym ambicji, zepsucia i mordu. Dopiero co rozpoczynacie życie poszukiwaczy przygód, a już zostajecie wplątani w spisek, który rozciąga się od cieni Wrót Baldura aż po linie frontu w Wojnie Krwi! Czy uratujecie setki istnień wciągniętych wbrew swej woli do miejsca wiecznego potępienia i uratujecie miasto Elturel przed zagładą? Czy będziecie w stanie wykorzystać piekielne machiny wojenne i niemoralne układy przeciw arcydiablicy Zariel i jej legionom? Czy wbrew nieskończonemu złu Dziewięciu Piekieł odnajdziecie bezpieczną drogę do domu?

Ekran ten jest nieocenioną pomocą przy prowadzeniu oficjalnej kampanii. Wewnątrz znajdziemy szereg użytecznych tabel zawierających informacje o demonicznych imionach, władcach piekła i machinach bojowych, na których pewnie nie raz będą podróżowali gracze przez szalenie niebezpieczną pierwszą warstwę Dziewięciu Piekieł.

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Ekran Mistrza Podziemi wymaga podręczników: Player's Handbook (Podręcznik Gracza) oraz Klątwa Strahda aby w pełni cieszyć się z rozgrywki.

Producent
Produkty powiązane
Dungeons and Dragons 5E (edycja polska)
Dungeons & Dragons RPG: Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa
170,00 zł 105,00 zł
dostępna
Promocja
Sklep internetowy Shoper.pl