• Darmowa dostawa od 300 zł
  • Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczone zamówienie
  • Sklep stacjonarny w Katowicach
Inne polskie RPG Diuna: Przygody w Imperium
Inne polskie RPG

Diuna: Przygody w Imperium

Cena: 184,00 zł 184.00
dostępne stacjonarnie i wysyłkowo
Wysyłka w: 24 godziny
Koszty dostawy: Sprawdź koszty
Kod produktu: 9788396134806
Opis produktu

Arrakis. Diuna. Pustynna Planeta.

 

Gra fabularna Diuna: Przygody w Imperium zabierze Cię w daleką przyszłość, wykraczającą poza wszystko, co sobie wyobrażałeś. Do świata, w którym strach zabija duszę, a ty music zachować zimną krew.

Imperium to miejsce, w którym na drabinie feudalnej toczą się śmiertelnie niebezpieczne zmagania, a ludzie posiadają tajemnicze zdolności. Szlacheckie rody walczą nieprzerwanie o władzę, wpływy i dla zemsty. W tym wszechświecie jedno ostrze może zmienić losy milionów ludzi. Stwórz swój Ród określając jego miejsce w uniwersum lub odbuduj pradawną dynastię i walcz w imieniu Imperialnego tronu.

Zabierz swoich bohaterów w podróż po legendarnych światach znanych z kart arcydzieł science-fiction Franka Herberta i wciel się w rolę elitarnego agenta szlacheckiego Rodu, gdzie Mentaci, Mistrzowie Miecza, Szpiedzy, Siostry Bene Geserit, przebiegliu doradcy, a nawet pustynni Fremeni jednoczą się, by walczyć po twoim sztandarem.

Pamiętaj, że niezaleźnie od tego kim zdecydujesz się być, ten kto kontroluje przyprawę, kontroluje Znany Wszechświat.

Podręcznik podstawowy Diuna: Przygody w Imperium zawiera:

  • Wszystko co potrzebne do stworzenia własnych scenariuszy o intrygach i przygodach agentów potężnego szlacheckiego Rodu, które rozgrywają się pośród piasków Arrakis
  • Całkiem nową wersję systemu 2d20 specjalnie dostosowaną do potrzeb Uniwersum Diuny. Zawiera ona zasady tworzenia własnego Rodu oraz tryb Stratega, w którym stajesz się władcą marionetek kierującym poczynaniami Agentów tak, by służyli twojemu Rodowi.
  • Kompletny przedląd Imperium i jego społeczeństwa, frakcji, historii, technologii, kultury, wiary i wielu innych jego aspektów
  • Cenne wskazówki dla doświadczonych i początkujących mistrzów gry na temat adaptacji motywów z Diuny oraz informacje o tworzeniu kampanii i pełnych intryg przygód dla elitarnych agentów szlacheckiego Rodu.
  • Wprowadzającą przygodę Żniwa na Diunie zaprojektowaną tak, by szybko wciągnąć ciebie i twoich przyjaciół w bizantyjskie intrygi na planecie Arrakis.
Producent
Produkty powiązane
Inne polskie RPG
Diuna: Przygody w Imperium - edycja Harkonnen
374,00 zł
dostępne
Inne polskie RPG
Diuna: Przygody w Imperium - kości Harkonnen
71,00 zł
dostępne
Inne polskie RPG
Diuna: Przygody w Imperium - kości Arrakis
71,00 zł
dostępne
Sklep internetowy Shoper.pl